Elryan FL141KAS - 12Kg - 1400RPM - Front Loading Washing Machine - Silver
Product code: FL141KAS-674ed158988906003d817cee
580,900 IQD
Fast shipping
Fast shipping
Easy return
Easy return
Secure shopping
Secure shopping
Always authentic
Always authentic
Product Information
0
1p
2>
3
5/
6p
7>
8
10t
11a
12b
13l
14e
15
16s
17t
18y
19l
20e
21=
22"
23h
24e
25i
26g
27h
28t
29:
34p
35x
36;
37"
38
39w
40i
41d
42t
43h
44=
45"
464
49"
50>
51
53t
54b
55o
56d
57y
58>
59
61t
62r
63>
64
66t
67d
68
69s
70t
71y
72l
73e
74=
75"
76w
77i
78d
79t
80h
81:
89p
90x
91;
92"
93>
94L
95o
96a
97d
98i
99n
100g
101
102T
103y
104p
105e
106:
108/
109t
110d
111>
112
114t
115d
116
117s
118t
119y
120l
121e
122=
123"
124w
125i
126d
127t
128h
129:
138p
139x
140;
141"
142>
143F
144r
145o
146n
147t
148
149L
150o
151a
152d
153i
154n
155g
156
157/
158t
159d
160>
161
163/
164t
165r
166>
167
169t
170r
171>
172
174t
175d
176
177s
178t
179y
180l
181e
182=
183"
184w
185i
186d
187t
188h
189:
197p
198x
199;
200"
201>
202W
203a
204s
205h
206i
207n
208g
209
210C
211a
212p
213a
214c
215i
216t
217y
218:
220/
221t
222d
223>
224
226t
227d
228
229s
230t
231y
232l
233e
234=
235"
236w
237i
238d
239t
240h
241:
250p
251x
252;
253"
254>
2551
258K
259g
260
261/
262t
263d
264>
265
267/
268t
269r
270>
271
273t
274r
275>
276
278t
279d
280
281s
282t
283y
284l
285e
286=
287"
288w
289i
290d
291t
292h
293:
301p
302x
303;
304"
305>
306D
307r
308y
309e
310r
311:
313/
314t
315d
316>
317
319t
320d
321
322s
323t
324y
325l
326e
327=
328"
329w
330i
331d
332t
333h
334:
343p
344x
345;
346"
347>
348N
349o
350
351/
352t
353d
354>
355
357/
358t
359r
360>
361
363t
364r
365>
366
368t
369d
370
371s
372t
373y
374l
375e
376=
377"
378w
379i
380d
381t
382h
383:
391p
392x
393;
394"
395>
396S
397p
398i
399n
400
401S
402p
403e
404e
405d
406:
409/
410t
411d
412>
413
415t
416d
417
418s
419t
420y
421l
422e
423=
424"
425w
426i
427d
428t
429h
430:
439p
440x
441;
442"
443>
449R
450P
451M
452
453/
454t
455d
456>
457
459/
460t
461r
462>
463
465t
466r
467>
468
470t
471d
472
473s
474t
475y
476l
477e
478=
479"
480w
481i
482d
483t
484h
485:
493p
494x
495;
496"
497>
498W
499a
500t
501e
502r
503
504I
505n
506l
507e
508t
509
510V
511a
512l
513v
514e
515:
517/
518t
519d
520>
521
523t
524d
525
526s
527t
528y
529l
530e
531=
532"
533w
534i
535d
536t
537h
538:
547p
548x
549;
550"
551>
552S
553i
554n
555g
556l
557e
558
559/
560t
561d
562>
563
565/
566t
567r
568>
569
571t
572r
573>
574
576t
577d
578
579s
580t
581y
582l
583e
584=
585"
586w
587i
588d
589t
590h
591:
599p
600x
601;
602"
603>
604W
605a
606t
607e
608r
609
610C
611o
612n
613s
614u
615m
616p
617t
618i
619o
620n
621:
624/
625t
626d
627>
628
630t
631d
632
633s
634t
635y
636l
637e
638=
639"
640w
641i
642d
643t
644h
645:
654p
655x
656;
657"
658>
662L
663
664/
665t
666d
667>
668
670/
671t
672r
673>
674
676t
677r
678>
679
681t
682d
683
684s
685t
686y
687l
688e
689=
690"
691w
692i
693d
694t
695h
696:
704p
705x
706;
707"
708>
709E
710n
711e
712r
713g
714y
715
716C
717o
718n
719s
720u
721m
722p
723t
724i
725o
726n
727:
730/
731t
732d
733>
734
736t
737d
738
739s
740t
741y
742l
743e
744=
745"
746w
747i
748d
749t
750h
751:
760p
761x
762;
763"
764>
770W
771a
772t
773t
774
775/
776t
777d
778>
779
781/
782t
783r
784>
785
787t
788r
789>
790
792t
793d
794
795s
796t
797y
798l
799e
800=
801"
802w
803i
804d
805t
806h
807:
815p
816x
817;
818"
819>
820W
821a
822t
823e
824r
825
826L
827e
828v
829e
830l
831
832S
833e
834l
835e
836c
837t
838o
839r
840:
842/
843t
844d
845>
846
848t
849d
850
851s
852t
853y
854l
855e
856=
857"
858w
859i
860d
861t
862h
863:
872p
873x
874;
875"
876>
877N
878o
879
880/
881t
882d
883>
884
886/
887t
888r
889>
890
892t
893r
894>
895
897t
898d
899
900s
901t
902y
903l
904e
905=
906"
907w
908i
909d
910t
911h
912:
920p
921x
922;
923"
924>
925A
926u
927t
928o
929
930R
931e
932s
933t
934a
935r
936t
937:
939/
940t
941d
942>
943
945t
946d
947
948s
949t
950y
951l
952e
953=
954"