Citizen Watch EG7073-16Y For Women - Analog Display, Leather Band - Beige
Product code: EG7073-16Y-61220df7e13a2e69dc165af4
This watch has an eco-drive technology (recharged by any light source; never needs a battery) - This watch has a function: solar energyHigh-quality beige leather strap 19 cm in length and 16 mm in width with a buckleCase diameter: 31 mm, Case thickness: 6 mm, Case colour: p-pink and Dial colour: mother of pearlWater resistant: 5 bar. Weight: 19 gThis watch has Eco-drive technology (recharged by any light source; never needs a battery) -This watch has a function: Solar Energy
529,250 IQD
Fast shipping
Fast shipping
Easy return
Easy return
Secure shopping
Secure shopping
Always authentic
Always authentic
Product Information